تولید محتوا

استراتژی محتوا

اگر مطالب سایت را تاکنون دنبال کرده باشید برای شما روشن خواهد بود که هم اکنون یکی از عوامل اصلی حضور در صفحه اول گوگل محتوای مناسب است و بدین منظور شما باید استراتژی محتوایی مناسبی را دنبال نمایید ، که شامل انتخاب درست کلمات کلیدی ، اطلاعات نوشته شده براساس میزان سرچ های انجام شده است تا رتبه بهتری را دریافت نمایید. بنابراین روزانه 3 یا 4 متن باید در سایت شما درج شود که دارای بک لینک های مرتبط و کلمات کلیدی به تعداد لازم و مطالب دقیق و درست باشد.

کلید واژه ی جستجو

کلید واژه های جستجو باید با نوع فعالیت تجارت سایت شما یکسان باشد ، کلید واژه های مناسب برای بالا آمدن و موفقیت سایت الزامی است.

بازاریابی محتوا

شناسایی و آنالیز کلمات کلیدی ، تدوین ساختار محتوایی سایت ، تهیه مطالب متناسب با استانداردهای سئو ، مدیریت عناوین و توضیحات. محتوای تولید شما برای سایت شما مطابق با نوع طراحی سایت خواسته شده شما و متناسب با بازار رقابتی که در آن حضور دارید خواست شما و کلمات کلیدی مشخص شده در گوگل تعیین می گردد ، همانگونه که بیان شد براساس الگوریتم های جدید گوگل که اکثرا محتوا محور هستند ، اهمیت محتوای مناسب بر هیچ کس پوشیده نیست.

تیم حرفه ای تولید محتوا در مدتی کوتاه محتوای بازاریابی مناسب را برای شما تهیه کرده تا در بازار رقابتی این حوزه بدرخشید.

آنالیز اطلاعات

در دنیای امروز نحوه در اختیار گذاشتن اطلاعات بسیاز مهم می باشد و همچنین نحوه تحلیل آن ها تا بهترین سود و بهره برداری را داشت